Home / Zonwering / Buitenzonwering / SunTex® 95

SunTex® 95

SunTex® 95

SunTex 95, ontworpen voor toepassingen in oprolbare zonneschermen voor buiten, is een gevlochten polyester stof met vinylcoating die dunner en lichter is dan de traditionele SunTex. Met een openheidsfactor van 5%, biedt SunTex 95 bescherming tegen hitte en fel licht en verhoogt het uw privacy overdag.

Doe-het-zelf

SunTex 95 schermen lenen zich uitstekend voor elk doe-het-zelf-zonnedoek- of schermproject. Of het nu bedoeld is voor uw veranda, oprolbare zonneschermen, als privacygaas of welke zonweringstoepassing dan ook, SunTex 95 biedt stijl en duurzaamheid voor ieder project.

Zonneschermen voor buiten

SunTex 95 schaduwdoeken voor buiten zijn perfect voor iedere buitentoepassing. Of u deze nu gebruikt voor exterieure zonneschermen, rolschermen, luifels, of oprolbare zonneschermen, SunTex 95 biedt supreme duurzaamheid en stijl.

Schaduw voor buiten en energiebesparend

SunTex schaduwdoek voor buiten is huisdierbestendig, resistent tegen schimmels en kleurecht. Het enige wat deze wering nodig heeft is af en toe een schoonmaakbeurt met milde zeep en water. Het is perfect voor buitentoepassing. Wat u mogelijk niet weet over SunTex 95 is dat dit materiaal kan helpen energie te besparen door het opwarmingseffect van het felle zonlicht te reduceren.

SunTex kleuren

Alpaca, Black, Carbon, Chestnut, Dark Bronze, Mocha, Sand, Stucco, White, White/Grey

Materiaalgedrag bij brandCalifornia technical bulletin 117, NFPA 101 (Klasse A rating), IBC Section 803.1.1 (Klasse A rating), CAN/ULC-S 109 (large scale) en CFR 49V 571.302 (FMVSS 302)
Bestendig tegen bacteriën en schimmelsASTM E 2180, ASTM G21, ASTM G22; inclusief Microban antimicrobiële additieven
MilieucertificeringGREENGUARD-gecertificeerd en voldoet aan de GREENGUARD Gold standaarden door het verlagen van chemische emissies in de binnenlucht tijdens het gebruik.
Veilig gebruikConform RoHS-richtlijn 2002/95/EG, de Amerikaanse commissie voor veiligheid van consumentenproducten sectie 101, ANSI/WCMA A100.1-2007 voor loodgehalte, en REACH (EG 1907/2006)
UV-bescherming'Seal of Approval' van de Melanoma International Foundation (MIF) voor het effectief voorkomen van schade door de zon op de huid of ogen
Garantie10 jaar buiten
Breukbestendigheid350 kettingdraad, 235 vulling (lb)
Stijfheid520 kettingdraad, 290 vulling (mg)
Standaardbreedtes126" (320 cm)
Standaard rollengte 90' (27,43 m)
Samenstelling28% polyester, 72% vinyl op polyester
Mesh gewicht15,4 oz/yd2 (522,15 g/m2)
Materiaaldikte0,029 per (0,737 mm)
OpenheidsgraadOngeveer 5%
UV-weringOngeveer 95%
ZONNE-OPTIEK
EIGENSCHAPPEN
ZTA/G WAARDE
g-tot (glas en wering)
EnkelIsolerend
TSRSASTV1/8CL1/4CL1/4HA1/2CL1CL1HA
30 graden profielhoek, aan de buitenkant gemonteerde stoffen
Wit167014160,160,160,150,140,130,11
White/Grey115435120,130,130,120,110,110,10
Dark Bronze7588110,150,150,150,120,110,11
Stucco134938110,160,150,140,130,130,11
Alpaca103951110,140,140,130,110,110,11
Mocha6227290,130,120,120,100,100,09
Zwart7390100,160,150,150,120,110,11
Chestnut103852120,140,140,130,120,110,11
Carbon6118380,140,140,130,110,110,10
Zand124543120,150,150,140,130,120,11
60 graden profielhoek, aan de buitenkant gemonteerde stoffen
Stucco116128110,110,110,110,090,080,08
75 graden profielhoek, aan de buitenkant gemonteerde stoffen
Wit13825160,080,080,080,050,050,05
White/Grey76627120,070,070,070,040,040,04
Dark Bronze1990110,100,100,100,070,070,07
Alpaca65044110,080,080,080,050,050,05
Mocha2267290,090,090,090,060,060,06
Zwart1891100,100,100,100,070,070,07
Chestnut84943120,090,090,090,060,060,06
Carbon1366340,070,070,070,050,040,04
Zand86626120,070,070,070,040,040,05

*TS - zontransmissie (Solar Transmittance), RS - zonreflectie (Solar Reflectance), AS - zonabsorbering (Solar Absorbance), TV - visuele transmissie (Visual Transmittance) *SHGC = zonwarmtecoëfficiënt (Solar Heat Gain Coefficient) *1/4 CL = 1/4" transparant glas (Clear Glass), 1 HA = 1" hitte absorberend glas (Heat Absorbing Glass) *stoffen binnen geïnstalleerd, Nul-graden profielhoek * Getoonde zonwarmtecoëfficiënt (Solar Heat Gain Coefficient (SHGC)) berekend volgens de Office of Building Technology, State en Community Programs, Energy Efficiency en Renewable Energy, U.S. Department of Energy's definitie van SHGC. SHGC representeert het percentage temperatuurstijging door de zon die doordringt via het raam en het schaduwdoek. Gebruikt u glas waarvan de prestatie is uitgedrukt betreffende SC dan kunt u omrekenen naar SHGC door de SC te vermenigvuldigen met 0,87.

Kleuren

Wit
White/Grey
Dark Bronze
Stucco
Alpaca
Mocha
Zwart
Chestnut
Carbon
Zand